O obchodu

Srdečně vítejte v novém internetovém obchodě Levandulissimo. 

Naší láskou a specializací jsou výrobky z levandule a vintage výrobky, které pomáhají našim zákazníkům vytvářet domovy plné pohody, klidu a radosti. Aby byla Vaše spokojenost co největší, věnujeme velkou pozornost výběru našich dodavatelů, od kterých požadujeme jen ten nejkvalitnější sortiment. Důležitou roli pro nás hraje také výroba a pěstování v souladu s přírodou. 

Nápad na vznik internetového obchůdku vzešel z čiré lásky k levanduli, k tradici a klasické francouzské eleganci. Většina zboží v našem obchůdku pochází přímo z francouzské oblasti Provence, ale najdete zde také výrobky ryze české. U většiny výrobků uvádíme zemi původu, takže naši zákazníci vědí, odkud zboží pochází, a kde bylo vyrobeno.

Každým dnem se snažíme rozšiřovat náš sortiment, který nejdřívě pečlivě zkoušíme a testujeme, abychom věděli, že ten který výrobek můžeme našim klientům a zákazníkům doporučit.

Naší filosofií je tvorba kvalitního portfolia výrobků, a hlavní roli přitom nehraje kvantita, nýbrž kvalita prodávaných výrobků. Přirozeně největší zastoupení má v sortimentu voňavá bylinka levandule, a to jak levandule česká, tak levandule francouzská.

Máte li na nás jakékoliv otázky, prosíme obraťte se na naši mailovou adresu obchod@levandulissimo.cz, nebo nás kontaktujte přes náš firemní chat, či telefon.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.