Květy sušené levandule

Květy sušené levandule je možno použít jako náplň do levandulových pytlíčků, nebo jako součást oblíbených potpourri na provonění pokoje. Velice dobře slouží v šatníku, kde nejen provoní Vaše prádlo, ale rovněž jej ochrání přes škůdci a parazity, jakými jsou například šatní moli. Nejčistší formou levandulových květů je pak levandule, která jejíž obsah je určen pro použití v kuchyni - tak zvaná levandule pro potravinářské použití.

V naší nabídce najdete nejčastěji sušené směsi květů levandule a levandinu, příčemž levandule (lavandula angustifolia) je drobnější rostlina, s méně výraznou barvou a vůní, ale známá pro své vynikající účinky, a levandin (lavandula hybrida), kterou znáte z provensálských modro - fialových polí, a která je typická pro svou nádhernou barvu a nezaměnitelnou vůni. Našimi nejprodávanějšími značkami jsou francouzská tradiční firma s tradicí od roku 1802 Le Chatelard, a rovněž francouzká Plantes et Parfums de Provence.

   

 

Značky:

 
  • Květ francouzské levandule od provensálské firmy Plantes Parfums Provence Vám pomůže Vaši domácnost, či pracoviště naplnit klidnou a...
     
    ks
    Cena 159,00 Kč / ks   
 
 
 

Košík je prázdný

Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
Facebook
 
0
 
© Levandulissimo