Květy sušené levandule

Květy sušené levandule je možno použít jako náplň do levandulových pytlíčků, nebo jako součást oblíbených potpourri na provonění pokoje. Velice dobře slouží v šatníku, kde nejen provoní Vaše prádlo, ale rovněž jej ochrání přes škůdci a parazity, jakými jsou například šatní moli. Nejčistší formou levandulových květů je pak levandule, která jejíž obsah je určen pro použití v kuchyni - tak zvaná levandule pro potravinářské použití.

V naší nabídce najdete nejčastěji sušené směsi květů levandule a levandinu, příčemž levandule (lavandula angustifolia) je drobnější rostlina, s méně výraznou barvou a vůní, ale známá pro své vynikající účinky, a levandin (lavandula hybrida), kterou znáte z provensálských modro - fialových polí, a která je typická pro svou nádhernou barvu a nezaměnitelnou vůni. Našimi nejprodávanějšími značkami jsou francouzská tradiční firma s tradicí od roku 1802 Le Chatelard, a rovněž francouzká Plantes et Parfums de Provence.

   

 

Značky:

 
  • Květ francouzské levandule od provensálské firmy Plantes et Parfums de Provence Vám pomůže Vaši domácnost, či pracoviště naplnit klidnou...
     
    ks
    Cena 159,00 Kč   
 
 
 

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 
0
 
© Levandulissimo