Kosmetika a zdraví

Většinová kosmetika v této kategorii pochází přímo z Francie, konkrétně z oblasti Provence, která má vytříbený francouzský smysl pro krásu , jedinečný vkus a kvalitu prověřenou ženami po celém světě. Francouzská kosmetika je pověstná svým respektem k pokožce, pečlivě vybranými ingrediencemi i příjemnými texturami a vůněmi , které dělají z každodenní péče o krásu výjimečný zážitek. Francouzské kosmetické značky čerpají své zkušenosti z tradic trvajících stovky let. Francouzská kosmetika se stala svou výjimečností nejoblíbenější na světě. V neposlední řadě jsou důkazem kvalitní francouzské kosmetiky luxusní a elegantní parfémy (EDP), s kterými budete vonět celé dny.
Právě Provence je domovem rodinných farmářů a výrobců parfémů.
 

 Francouzská značka Jeanne en Provence nevyrábí pouze luxusní parfémy, ale i další kosmetiku z Provence, která dotváří vizi, nesoucí evokující vůně středomořských kopců do zbytku světa Jeanne en Provence se pro všechny své kosmetické výrobky snaží používat přírodní ingredience, včetně ekologického olivového oleje. U všech produktů je zaručeno, že neobsahují žádné složky živočišného původu s výjimkou medu . Výrobky nejsou testovány na zvířatech. 
Další luxusní a žádanou přírodní francouzskou značku patří Panier des Sens. Ta nabízí nádherně voňavou kosmetiku z jižní Francie, která používá ty nejlepší ingredience z prosluněného kraje Provence. Kosmetika Panier des Sens obsahuje esenciální oleje a nabízí kompletní a luxusní péči. Všechny výrobky jsou bez parabenů, bez parfemace, bez umělých barviv. Výrobky nejsou testována na zvířatech. Kosmetika je převážně v ekologických obalech. 
Výrobky jsou děleny do kategorií 

  • Péče o ruce 
  • Péče o tělo 
  • Parfémy 
  • Dárkové sady 

 

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

   

 

Značky:


Dostupnost:

 
 
 
▼ VALENTÝN ▼
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Hlavní nabídka

© Levandulissimo