Kategorie produktů   

Provensálské koření v jutovém pytlíku - dárkové balení, 150 g, Le Chatelard, (FR)

 • Výrobce: Le Chatelard 1802 
   
 • Dostupnost:skladem 2 ks
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Původní cena:169,00 Kč
 • Sleva: 118,00 Kč (-70%)
   
 • Cena:51,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Provensálské koření v jutovém pytlíku - dárkové balení, 150 g, Le Chatelard, (FR)
   
   
  Provensálské koření (150 g) v rustikálním provedení - dárkovém balení z juty, obsahuje bylinky typické pro středozemní kuchyni (rozmarýn, tymián, bazalka, majoránka). Jeho vůně Vám okamžitě i přes pečlivé balení připomene léto a rozkvetlé stráně plné voňavých bylinek. V dárkovém jutovém sáčku se navíc provensálské koření perfektně hodí jako praktický dárek, nebo jako stylový doplněk do Vaší kuchyně.

  Provensálské koření Le Chatelard je vhodné do pokrmů italské a středozemní kuchyně, na pizzu, na barbecue, i na grilování. Jutový pytlíček s potiskem Herbes de Provence (bylinky z Provence) je zavázán mašličkou z lýka a opatřen etiketou firmy Le Chatelard.

  Delikátní koření najde jistě své uplatnění v kuchyni každého kuchaře a milovníka středozemní kuchyně. Ocení jej jak "fajnšmekři", tak začínající kuchaři. Hodí se jak k dochucení teplých pokrmů, jako jsou pečená a grilovaná masa, tak jako přísada ke studeným salátům, jejichž chuť dokáže příjemně zvýraznit. S kořením, které na svazích jižní Francie skutečně vyrostlo, bylo zde zpracováno a pečlivě zabaleno, si můžete dopřát Provence ve Vaši kuchyni kdykoliv budete mít chuť.

  Výrobcem provensálského koření je francouzská rodinná společnost Le Chatelard, která na trhu funguje již více, než 212 let. Po celou tuto dobu si zakládá na nejvyšší možné kvalitě prodávaných výrobků, a ohleduplném vztahu k přírodě. I z tohoto důvodu tvoří výrobky společnosti Le Chatelard základ portfolia našeho levandulového obchůdku Levandulissimo

  V naší nabídce najdete také Provensálské koření Le Chatelard v menším provedení (40 g), a ve větším provedení (200 g) bez dárkového jutového pytlíčku (větší balení je vhodné pro všechny, kteří s provensálským kořením již mají dobrou zkušenost, a chtějí si doplnit zásobu pro domácí použití).

  Složení provensálského koření: Rozmarýn, bazalka, majoránka, tymián

  Hmotnost: 150 g

  Výrobce: Le Chatelard

  Země původu: Francie

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   
   
  00
   
   
  © Levandulissimo