Způsoby doručení

!!! Při nákupu nad 1.000 Kč/50 Eur je doprava Vašeho zboží zcela ZDARMA !!!

Vámi objednané zboží se vždy snažíme expedovat co nejdříve po obdržení Vaší závazné objednávky. Nejčastěji je tomu tak do 2 pracovních dnů, nejdéle však do 5 dnů. Pokud není z jakéhokoliv důvodu možné tuto lhůtu dodržet (např. zjistíme, že zboží je vyprodáno, není právě na skladě, nebo byla zjištěna vada), budeme Vás neprodleně o této skutečnosti informovat. 

Způsoby dopravy:

Způsob dopravy si vybíráte sami při dokončování Vaší objednávky v našem internetovém rozhraní, přičemž zboží je dodáváno například těmito způsoby:

Česká republika:

Soukromá dopravní společnost PPL

Prostřednictvím soukromé dopravní společnosti PPL: zásilka je zpravidla doručována do druhého dne od podání. O doručování zásilky Vás dopravce informuje e-mailem a SMS, pokud jste tyto informace uvedli při zadávání své objednávky. 

V případě, že zvolíte doručení prostřednictvím PPL, je nutné vyplnit pro doručení takovou adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8.00 - 18.00. V případě, že tímto místem bude Vaše zaměstnání, je nutné uvést kromě Vašeho jména také název a adresu firmy. Za zásilky dodané PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Platby poštovného: 99 Kč (v ceně poštovného je započítáno i balné)

V případě platby na dobírku: +40 Kč - dobírka

DPD CZ, Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.

Prostřednictvím soukromé dopravní společnosti DPD: zásilka je zpravidla doručována do druhého dne od podání. O doručování zásilky Vás dopravce informuje e-mailem a SMS, pokud jste tyto informace uvedli při zadávání své objednávky. 

Den před doručením Vás společnost DPD pozve do webové aplikace DPD Kurýr, kde je možno nastavit zjistit a nastavit hodinové rozmezí, kdy chcete být kurýrem zastiženi ohledně předání Vaší objednávky.

Platby poštovného: 95 Kč (v ceně poštovného je započítáno i balné)

V případě platby na dobírku: +40 Kč - dobírka

 

Slovenská republika:

Soukromá dopravní společnost PPL

  • Prostřednictvím soukromé dopravní společnosti PPL: zásilka je zpravidla doručována do druhého dne od data podání. O doručování zásilky Vás dopravce informuje e-mailem a SMS, pokud jste tyto informace uvedli při zadávání své objednávky. 
  • V případě, že zvolíte doručení prostřednictvím PPL, je nutné vyplnit pro doručení takovou adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8.00 - 18.00. V případě, že tímto místem bude Vaše zaměstnání, je nutné uvést kromě Vašeho jména také název a adresu firmy. Za zásilky dodané PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

  • Jak probíhá nákup na dobírku: Při expedici balíku na dobírku vyžaduje dopravní společnost PPL po dodavateli (tedy po našem obchodu) uvedení ceny balíku v Českých korunách - proto je částka v EUR, za kterou nakoupíte převedena na měnu CZK podle aktuálního kurzu ČNB. Při převzetí balíku je pak částka kurýrem opět přepočítána, a platba tedy probíhá normálně v měně EUR. 
  • Platby poštovného: 10 Eur (v ceně poštovného je započítáno i balné)
  • V případě platby na dobírku: +2 Eur - dobírka
  • !!! Při nákupu nad 1.000 Kč/50 Eur je doprava Vašeho zboží zcela ZDARMA !!!Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.