10 důvodů, proč nakupovat právě u nás

1.   1. Specializace

Naší inspirací a láskou jsou levandulové a vintage výrobky inspirované tematikou francouzského venkova. Nesnažíme se za každou cenu prodat zákazníkům jakékoliv zboží, důležitou roli pro nás hraje výroba zboží v souladu s přírodou, ochrana životního prostředí, a přirozeně vysoká kvalita nabízeného zboží. Pečlivě vybíráme každého dodavatele, i dodávané zboží.

2.   2. Dostupnost zboží

Než Vám zboží nabídneme ke koupi, fyzicky jej vždy vlastníme, takže přesně víme, jak zboží vypadá, jaké jsou jeho rozměry a váha, a kdo je jeho dodavatelem, resp. výrobcem. Fungujeme jako poctivý obchod s vymezenou specializací, a záleží nám na kvalitě zboží a spokojenosti zákazníka, proto nikdy neprodáváme „zajíce v pytli“. Informace o dostupnosti zboží jsou denně pravidelně aktualizovány, a stane li se někdy, že objednané zboží zrovna není skladem, okamžitě zákazníka informujeme.

3.    3. Osobní přístup k zákazníkům

Velmi si vážíme Vás – našich zákazníků, a proto se snažíme o osobitý přístup ke každému jednotlivci. Pokud si zákazníci s něčím nevědí rady, potřebují pomoci s výběrem, nebo mají jiný specifický problém,  mohou se na nás kdykoliv obrátit buď na e – mailové adrese obchod@levandulissimo.cz, nebo přes náš Zopim chat přímo na stránkách obchodu, a my se jim vždy snažíme pomoci.

4.    4. Doprava zdarma

      Při nákupu nad 1.000 Kč u nás zákazníci mají dopravu zdarma – resp. hradí jej internetový obchod Levandulissimo.

5.   5. U nás nakupujete bez rizika

      Všichni zákazníci mají možnost nepoškozené zboží bez udání důvodu do 14 dnů od nákupu vrátit, pokud zjistí, že se jim nehodí.

6.   6. Věrnost se vyplácí

      Všichni registrovaní zákazníci mají stálou slevu 5% na veškeré nezlevněné zboží, a je pro ně pravidelně připravováno množství dalších slev a výhod.

7.    7. Stále se rozšiřující nabídka sortimentu

      Náš obchod se neustále rozrůstá, a nabídku obchodu pravidelně aktualizujeme. Zajímáme se, o co mají naši zákazníci největší zájem, a které výrobky jsou u nich nejoblíbenější. Tyto oblasti se snažíme rozšířit k Vaší největší spokojenosti.

8.   8. Spolehlivá a rychlá doprava

     Nabízíme dopravu pouze s ověřenými dopravci, jakými je například zásilková služba PPL nebo Česká pošta. Pokud to obsah vyžaduje, podáváme zboží v režimu křehké. O průběhu dopravy je zákazník informován.

9.   9. Slevy, soutěže, akce

      Pro všechny naše zákazníky pravidelně pořádáme množství akcí, slev, a soutěží.

      10. Novinky 

      Neustále hledáme pro naše zákazníky nové a inovativní zboží. Naším cílem je, pomoci vytvořit pohodový a originální domov u každého z našich zákazníků, proto se snažíme hledat nové trendy a inspirace pro Váš domov a pro Vaši osobní pohodu. Stále je tedy na co nového se v našem obchodě těšit. :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.